2 ton standaard        
Nr Naam Woonplaats Merk en type 1e Afstand 2e Afstand
1 Peter Hijwegen Nijkerkeveen Fordson Dextra 100  
2 Pieter Boersen Blaricum Deutz 5005 54,4  
3 Leo Beekhuizen Eemnes David Brown 880 50,3  
4 Gerard van Valkengoed Eemnes Fordson Dextra 37,97  
           
2,8 ton standaard        
Nr Naam Woonplaats Merk en type 1e Afstand 2e Afstand
1 Rogier Visser Eemnes Nuffield 280 100  
2 Jacoline van schaik Zegveld International 633 83,06  
3 Dirk Roks Overberg International 423 82,25  
4 Wim Meijers Eemnes onbekend 73,91  
5 Leo Beekhuizen Eemnes David Brown 880 68,28  
6 Bart Obbink Naarden International 523 66,19  
7 Wim Blom Eemnes Fendt 103 64,74  
8 Melanie Rigter Eemnes International 624 61,24  
           
3,5 ton standaard        
Nr Naam Woonplaats Merk en type 1e Afstand 2e Afstand
1 Thomas van Steenbergen Bennekom Fiat 880 100 86,4
2 Kees Blom Eemnes International 844-S 100 78,1
3 Rick Van Ravenhorst Renswoude International 844-s 100 72,48
4 Richard Groenestein Eemnes Ford 5600 100 69,63
5 Albert Hendriksen Nijkerkerveen John Deere 2130 100 69,26
6 Alice Hywegen Nijkerkerveen Ford 5600 100 67,95
7 Gert Jan van Oostrum Eemnes Fendt 105 s 100 65,26
8 Jacco Overeem Ede Valmet 605 100 64,94
9 Chris Lagerweij Renswoude International 743 100 64,65
10 Willem-Jan Hendriksen Nijkerkerveen John Deere 1630 100 64,36
11 Johan Hendriksen Nijkerkerveen John Deere 2120 100 64,1
12 Hein-Jan de Gooijer Eemnes International 644 83,23  
13 Lucas ter Beek Muiden International 744 74,8  
14 Wilco Stalenhoef Eemnes Fendt 106 LS 60,84  
15 Jane van Oostrum Eemnes Fendt 305 55,75  
           
4,5 ton standaard        
Nr Naam Woonplaats Merk en type 1e Afstand 2e Afstand
1 Jan Willem Roks Overberg case 100 100
2 Rini Overeem Ede Valmet 705 100 90,49
3 Sanne Post Blaricum International 1046 100 88,69
4 Ali van Soeren Nijkerkerveen Ford 7600 100 86,44
5 Berto Overeem Ede Volvo BM 700 100 78,11
6 Peter Blom Eemnes International 844-S 93,13  
7 Kees Groenestein Eemnes Ford 5600 89,54  
8 Tobias van de Heuvel Ederveen Valmet  88,87  
9 Willem-jan van Zomeren Nijkerkerveen International 946 86,5  
10 Peter van de Vendel Veenendaal Valmet 805 69,69  
11 Gerie de Gooijer Eemnes International  68,86  
12 Rudie Zwanikken Blaricum International 955 65,43  
13 Henk Wiggerts Eemnes Zetor Proxima 64,06  
14 Dirk Hilhorst Eemnes Deutz 8005 63,78  
15 Dirk van  Farmel Choten 60,99  
16 Martijn Calis Eemnes Landini Mythos 100 57,61  
           
5,5 ton standaard        
Nr Naam Woonplaats Merk en type 1e Afstand 2e Afstand
1 Geurt Haalboom Ede Valmet 855 100  
2 Bart Calis Eemnes Fendt 612 s 84,06  
3 Stefan van Ede Bennekom Steyr 9086 83,8  
4 Bettie Hendriksen Nijkerkerveen John Deere 6600 82,52  
5 Christa Gerrits Veenendaal International 1066 82,05  
6 Rinie Hywegen Hooglanderveen International 1255 81,38  
7 Jan van Deuveren Hoevelaken Ford 8210 79,76  
8 Remco van Logtestijn Soest Fendt 611 78,18  
9 Tessa Post Eemnes International 1046 76,06  
10 Wim van Eijden Eemnes International 1255 74,88  
11 Oscar Bon Eemnes Ford 7810 61,07  
12 Wenner Brouwer Onbekend  Zetor 47,93  
           
7 ton standaard        
Nr Naam Woonplaats Merk en type 1e Afstand 2e Afstand
1 Johrin Hywegen Nijkerkerveen Ford TW-35 95,33  
2 Bram Dijkshorn Berkel en Rodenrijs International 1255XL 95,13  
3 Arco Den Hartog Lexmond Deutz 13006 94,65  
4 Marijn van Zessen Hei en Boeicop International 1246 94,51  
5 Willem de Gooijer Eemnes International 1255 94,47  
6 Kees Jochemsen Ede International 1455 93,52  
7 Gerrit van schaik Zegveld International 1455 92,77  
8 Gerard Calis Eemnes Fendt 612 s 92,23  
9 Henrianne Hywegen Nijkerkerveen Ford 8560 91,77  
10 Gerard Voskuilen Eemdijk John Deere 6600 91,48  
11 Esmeralda Hendriksen-Voskuilen Eemdijk New Holland TRA 90,52  
12 Lisa ter Beek Muiden Steyr 9125 89,35  
13 Rex Nederend Onbekend International  88,68  
14 Richard van Deuveren Hoevelaken Ford 8630 88,05  
15 Roy van Laar Eemnes John Deere 6530 86,29  
16 Jan Groenestein Eemnes Fendt 716 84,5  
17 Marijn Litjes Afferden Fendt 611 ISA 77,8  
           
9 ton standaard        
Nr Naam Woonplaats Merk en type 1e Afstand 2e Afstand
1 Ruben van Steenbergen Bennekom Fiat 180-90 98,01  
2 Jeroen Hop Nijkerk International 1455 XL 90,23  
3 Gerrit Kortleve Onbekend Case 2294 90,2  
4 Jelle Timmer Leerbroek Fiat 1580 DT 87,54  
5 Marien de Bruijn Noordeloos Fendt 612 85,18  
6 Toon Borsboom Delfgauw Ford 8830 83,77  
7 Bas van Zanten Kamerik Steyr 8180 79,65  
8 Peter Kastelein Zegveld Steyr 9145 79,48  
9 Jans Nederland Onbekend International 1455 79,28  
10 Hijmen Hoolwerf Onbekend Fendt 720 78,13  
11 Gerbrand Schuurman Weesp Deutz 6185 75,57  
12 Gerard Rigter Eemnes Case International MX150 74,92  
13 Henk Hywegen Nijkerkerveen Ford 8670 69,6  
14 Mark Bouwman Nederhorst den Berg John Deere 6155R 69,08  
15 Bram Vermeer Eemnes New Holland TM 165 62,8  
           
11 ton standaard        
Nr Naam Woonplaats Merk en type 1e Afstand 2e Afstand
1 Johan vd Haar Lunteren John Deere 7710 99,72  
2 Hanco Kok Lexmond New Holland 8970 98,17  
3 Roxanne Rigter Eemnes Belarus 1507 XT3 96,69  
4 Wouter Kempen Onbekend Fendt 824 96,22  
5 Wout Sterk Lexmond Fendt 824 95,94  
6 Helmut Boom Onbekend New Holland 8870 95,27  
7 Heimen Hoolwerf Eemdijk Fend 94,76  
8 Bart van Roemburg Kortenhoef John Deere 4955 94,57  
           
4,5 ton sport        
Nr Naam Woonplaats Merk en type 1e Afstand 2e Afstand
1 Henri van Roselaar Putten Ford 9600 100 100
2 Wim de Kreij Schelluinen Ford TW 15 100 95,33
3 Luuk Mennen Griendtsveen Ford 9700 100 93,28
4 Nico Grootendorst Hoogblokland Zetor Crystal 12011 100 83,15
5 Thomas Verweij Bunschoten John Deere 4430 100 75,12
6 Jan Rigter Eemnes Ford 9700 80,77 67,66
7 Harm van den Broek Zeeland (N-Br.) International 1066 89,84 64,58
           
3,6 Ton supersport        
Nr Naam Woonplaats Merk en type 1e Afstand 2e Afstand
1 Rutger Staal Onbekend Onbekend 120 115,46
2 Jan Peter de Jong Eemnes International 1046 XL 69,15 95,25
3 Kees van Daalen Achterberg International 856 52,5 71,08
4 Jan Den Hartog Hilversum Farmall 560 53,87  
           
5,5 Ton Hobbysport        
Nr Naam Woonplaats Merk en type 1e Afstand 2e Afstand
1 Harm Tonnaer Ysselsteyn Volvo BM 800 95,23 97,3
2 Gerrit Borssen Eemnes John Deere 4440 86,42 94,76
3 Martijn Geurtsen Heeswijk-Dinther International 1466 85,5 86,82
4 Frank de Deugd Etten-Leur John Deere 4455 100  

2 ton standaard

Nummer Voornaam Achternaam Woonplaats Merk Type Trek 1 Trek 2
1 Marien Van Ravenhorst Renswoude MF 133 FP 91,1
2 Leo Beekhuizen Eemnes David Brown 88 FP 88,58
3 Pieter Boersen Blaricum Deutz  5005 94,02  
4 Gerard van Valkengoed Eemnes Fordson Dextra 92,97  
5 Joost van Lierop Eemnes Fendt F15 40,91  
6 Peter Splint Blaricum MF 135 38,13  

2,8 ton standaard

Nummer Voornaam Achternaam Woonplaats Merk Type Trek 1 Trek 2
1 Melanie Rigter Eemnes Nuffield 1060 FP 86,65
2 Marit Veerman Eemnes International 624 FP 76,13
3 Herman  Willigenburg Barneveld  Fendt  102T turbomatic FP 74,91
4 Jacoline van schaik Zegveld International 633 FP 65,92
5 Johan Hendriksen Nijkerkerveen John Deere 1630 FP 63,48
6 Dirk Roks Overberg International 423 FP 50,44
7 Leo Beekhuizen Eemnes David Brown 88 99,84  
8 Cor Siebkes Nunspeet David brown  880 94,88  
9 Bart Obbink Naarden International 523 92,19  
10 Tamara Baartman Eemnes Fendt Favorit 3 84,83  
11 Martijn Hut Veendam David Brown   75,45  

 

3,5 ton standaard

Nummer Voornaam Achternaam Woonplaats Merk Type Trek 1
1 Thomas van Steenbergen Bennekom Fiat 880 FP
2 Jacco Overeem Ede Valmet 605 94,75
3 Rick Van Ravenhorst Renswoude International 844-s 90,53
4 Kees Blom Eemnes International 844-S 86,65
5 Willem-Jan Hendriksen Nijkerkerveen John Deere 1630 85,8
6 Albert Hendriksen Nijkerkerveen John Deere 2130 85,68
7 Lisa  ter Beek Muiden International 744 85,58
8 Alies Hywegen Nijkerkerveen Ford 5600 85,42
9 Gert-Jan van Oostrum Eemnes Fendt 105 s 82,49
10 Tobias van de Heuvel Ederveen Volvo BM 350 80,06
11 Wilco Stalenhoef Eemnes Fendt 106 LS 73,35
12 Willem Meijers Eemnes Renault Ceres 85x 73,12
13 Jelle Rigter Eemnes Deutz D6507C 72,74
14 Willem  de Gooijer Eemnes International 644 71,27
15 Richard Groenestein Eemnes Ford 5600 69,07
16 Jasper Hak Streefkerk  International 733 63,86
17 Bert Hordijk Laren NH Fendt Favorit 35 61,71

 4,5 ton standaard

Nummer Voornaam Achternaam Woonplaats Merk Type Trek 1 Trek 2
1 Berto Overeem Ede Volvo BM 700 FP 64,82
2 Henk Brandhof Ederveen Case CS94 FP 62,48
3 Peter van de Vendel Veenendaal Valmet 805 95,92  
4 Jan Roks Overberg Case International 856 92,32  
5 Kees van Harten Lunteren Steyr 9094 90,01  
6 Niels Schimmel Soest Fendt 610 82,35  
7 Sanne Post Eemnes International 1046 80,78  
8 Peter  Blom Eemnes International 844-S 80,4  
9 Kees Groenestein Eemnes Ford 5600 80,39  
10 Bart Kuijer Soest International 1055 78,58  
11 Henk Wiggerts Eemnes Zetor Proxima 76,29  
12 Niels van Eijden Baarn John Deere 8510 71,05  
13 Fari van de Heuvel Ederveen Valmet 705 64  
14 Werner Brouwer Eemnes Zetor   63,89  
15 Martijn Calis Eemnes Landini  Mythos 100 63,7  
16 Wim van Eijden Eemnes International 845 XL 59,23  
17 Hein-Jan de Gooijer Eemnes International 644 50,53  
18 Robin Spijker Soest International 955 38,93  
19 Rutger van der Heide Maartensdijk International 745xl 29,35  

 

5,5 ton standaard

Nummer Voornaam Achternaam Woonplaats Merk Type Trek 1 Trek 2
1 Bert van Harten Lunteren Steyr 9094 89,67  
2 Ruben Siebkes Nunspeet Case  1690 89,03  
3 Aart Roks Overberg Case International 856 88,89  
4 Christa van Eden Veenendaal International 1066 86,46  
5 Ali van Soeren Nijkerkerveen Ford 8210 83,48  
6 Oscar Bon Eemnes Ford 7810 82,91  
7 Bettie Hendriksen Nijkerkerveen John Deere 6600 82,61  
8 Richard van Deuveren Hoevelaken Ford County 1124 81,36  
9 Tessa Post Eemnes International 1046 79,11  
10 Tom van den Breemer Soest Case maxxum 115 77,08  
11 Remco van Logtestein Soest Fendt 611 70,89  
12 Bart Calis Eemnes Fendt 612 S 67,48  
13 Rinie Hywegen Hooglanderveen International 1255 65,38  
14 Theo Staalenhoef Eemnes     64,79  
15 Marijn van den bremer Soest Fendt  410 62,14  

 7 ton standaard 

 

Nummer Voornaam Achternaam Woonplaats Merk Type Trek 1 Trek 2
1 Hendrik van de Kaa Renswoud International 1455 94,61  
2 Wilbert van Ginkel Bennekom Steyr 8150 89,48  
3 Johrin Hywegen Nijkerkerveen Ford TW-35 88,51  
4 Jan van Deuveren Hoevelaken Ford 8630 88,03  
5 Johnny Boef Lexmond International 1255 xl 85,6  
6 Mees van Laar Barneveld Fendt 614 LSA 85,37  
7 Gerrit van schaik Zegveld International 1455 85,2  
8 Jan Calis Eemnes Fendt 612 S 85,08  
9 Bart Hooijer Weesp MC Cormick MC 105 84,74  
10 Jan Groenestein Eemnes Fendt 716 82,87  
11 Robin Huisman Baarn Fendt 716 82,16  
12 Christa Gerrits Veenendaal International 1066 81  
13 Jan Broekhuis Putten Fendt 514C 80,8  
14 Kees Stalenhoef Eemnes Fendt 412 79,56  
15 Gaston Groenestein Eemnes Fendt 415 77,6  
16 Gerbert Dekker Putten John Deere 6910 76,97  
17 Henno Groenendaal Weesp Fendt 712 75,57  
18 Arend Hogenhout Abcoude John Deere 6910 74,05  
19 Gerard Groenestein Eemnes Fendt 415 73,99  
20 Tim van Ruitenbeek Nigtevecht John Deere 6630 73,48  

 9 ton standaard 

1 Joost Roelofs renswoude Fiat 180-90 FP 99
2 Ruben van Steenbergen Bennekom Fiat 180-90 FP 97,05
3 Gerard Rigter Eemnes Case International MX150 98,75  
4 Cees De Jong Nieuw Lekkerland Fendt  615 98,51  
5 Peter Kastelein Zegveld Steyr 9145 98,05  
6 Jeroen Hop Nijkerk International 1455 XL 98,05  
7 Klaas  Ruinemans  Achterberg  Case international  1455xl 97,8  
8 Henk Hywegen Nijkerkerveen Ford 8670 97,31  
9 Wouter van Donkersgoed Voorthuizen Valtra T234 94,37  
10 Gerbrand Schuurman Weesp John Deere 6150R 93,06  
11 Simon Klein Eemnes Fendt 716 79,14  
12 Reinold van Amerongen  Maartensdijk John deere 6830 74,4  

 

11 ton standaard

 

1 Hanco Kok Lexmond New Holland 8870 FP 87,4
2 Hendrie van de Bunt Nijkerk Case Magnum 7250 FP 82,56
3 Roxanne Rigter Eemnes Belarus 1507 XT3 97,79  
4 Wouter Kempen Aanlanderveen Fendt Favorit 824 95,74  
5 Arnoud  Sterk Lexmond Fendt 824 94,62  
6 Bart van Roemburg Kortenhoef John Deere 4955 92,42  
7 Henri  Boer  Streefkerk  Case  Magnum 7120 84,8  
8 Johan  Van Schie  Soest John deere 7930 82,31  
9 Marco  Smit  Biddinghuizen  Steyr  8180 64,86  
10 Martijn  Groen Loenen aan de vecht  Deutz Agrotron 7250 53,81  

2,5 ton sport

Nummer Voornaam Achternaam Woonplaats Merk Type Trek 1 Trek 2
1 Kleine beer Gert ten Brummeler Vinkeveen ford 5030 98,1  
2 Small Bassie Wilco van den Brandhof Ederveen Steyr 870 98,05  
3 Belazerus 1 Tino Wilbers Milheeze Belarus 952 97,2  
4 Jeroen van Schaik Woerden     97,07  
5 Bertus van Dijk Cothen International 724 95,47  
6 Wennekers Menno Wennekers Aalsmeer David Brown 990 95,15  
7 Green & Yellow Eddie Crum Lienden John Deere 6420 93,2  
8 After shock Herman de Leeuw Hoogblokland Zetor 8011 89,97  

 4,5 ton sport

Nummer Voornaam Achternaam Woonplaats Merk Type Trek 1 Trek 2
1 Ford 9600 Voorthuizen Randwijk     120 103.33
2 Ford Henrie Putten     120 104,17
3 Rutger Staal Eemnes Fiat 850 111,8  
4 Old green worker  Gerlant Mouw Ermelo Fendt  614 lsa 104,37  
5 Jan Rigter Eemnes Ford 9700 82,69  
6 Broder Dear   Putten     62,18  

 


3,6 ton supersport

Nummer Voornaam Achternaam Woonplaats Merk Type Trek 1
1 Hendrik van de Kaa Renswoud Bassie   105,39
2 Team Superman Bart van Engelen Doornspijk Ford 9000 104,43
3 Ben Scheur Dedemsvaart     103,91
4 Etreme Major pullingteam Robert van Dijk Lelystad Ford Major 102,85
5 Adel Rigter Eemnes Fiat 850 101,04
6 Simply Red  Simon Lokhorst Hulshorst MF 1105 86,32
7 Jan Peter de Jong Eemnes International 1046 XL 78,33
8 The Duke Den Hertog Hilversum Farmall  560 55,16
9 Cobra XL Paul Berniers Aarle-Rixtel International 706 52
Nummer Voornaam Achternaam Woonplaats Merk Type klasse trek 1
1 Gerwin  Vliek Ermelo Fendt Fix 2 2t 89,20
2 Mark Meenhorst Eemnes David Brown 780 2t 88,78
3 Gerard van Valkengoed Eemnes Fordson Dextra 2t 73,93
4 Nico de Gooijer Blaricum Fordson N 2t 56,29
5 Chris Vlaanderen Blaricum Farmal Cormick   2t 25,27

 

Nummer Voornaam Achternaam Woonplaats Merk Type klasse trek 1
1 Bert Hordijk Laren NH Lamborgini R 5603 2,8t 97,69
2 Jacoline van Schaik Nieuwerbrug International 633 2,8t 96,60
3 Cor Siebkes Nunspeet David Brown 880 2,8t 96,20
4 Jeffry Calis Eemnes Nuffield 465 2,8t 95,85
5 Roxanne Rigter Eemnes International 624 2,8t 95,78
6 Clemens rijkenhuizen Boskoop John Deere 2020 2,8t 95,76
7 Tobias van de Heuvel Ederveen International 453 2,8t 95,22
8 Marlies Smink Cothen International 824 2,8t 95,01
9 Melanie  Rigter Eemnes Nuffield 1060 2,8t 94,86
10 Tamara Baartman Eemnes Fendt Favorit 3 2,8t 90,56
11 Gerco  Bertus Nijkerkerveen Massey Ferguson 135 4wd 2,8t 89,72
12 Edwin Laven Eemnes Fendt 104S 2,8t 89,09
13 Debby Groenestein Eemnes Ford 4630 2,8t 84,44

 

 

Startnummer Voornaam Achternaam Woonplaats Merk Type klasse trek 1 trek 2
1 Thomas van Steenbergen Bennekom Fiat 880 3,5t FP 79,91
2 Jeroen van Schaik Nieuwerbrug Valmet 505 3,5t fp 72,41
3 bruno  splint blaricum International 844-S 3,5t FP 71,29
4 Berend van de Weerd Ederveen International 844-S 3,5t fp 70,78
5 Rene Huygen Baarn Nuffield 1060 3,5t fp 70,28
6 Johan Hendriksen Nijkerkerveen John Deere 2120 3,5t fp 68,43
7 Richard Groenestein Eemnes Ford 5600 3,5t FP 68,11
8 Bas van Harten Lunteren Valmet 505 3,5t fp 67,34
9 Roxanne Rigter Eemnes International 624 3,5t FP 64,07
10 TOBIAS van de Heuvel Ederveen Valmet 505 3,5t 99,92  
11 Gert-Jan van Oostrum Eemnes Fendt 105 s 3,5t 98,77  
12 Rogier Visser Eemnes Nuffield Universal   3,5t 98,76  
13 Danny Tolboom Leusden Fendt 105 s 3,5t 97,14  
14 Martin Beek Ederveen Volvo BM 650 3,5t 96,44  
15 Gerrit van Ettekoven Maartensdijk International 844-S 3,5t 95,99  
16 Jan-Willem Eek Eemnes Zetor 6441.3 3,5t 95,98  
17 Hein-Jan de Gooijer Eemnes International 644 3,5t 95,47  
18 Leo Beekhuizen Eemnes David Brown 1200 3,5t 94,1  
19 Frans-Jan ter Beek Muiden International 744 2wd 3,5t 93,76  
20 Pietje Klein Eemnes Fendt 106S 3,5t 78,71  
21 Dirk Hilhorst Eemnes Fendt 260S 3,5t 72,89  
22 jochem boot Eemnes International 744 3,5t 72,34  

 

Nummer Voornaam Achternaam Woonplaats Merk Type klasse trek 1 trek 2
1 Jacco Overeem Ede Valmet 705 4,5t FP 97,61
2 Henri Overeem Ede Valmet 705 4,5t FP 90,85
3 Kees van Harten Barneveld Steyr 9094 4,5t FP 87,04
4 Erik van Laar Rhenen Deutz 100.06 as 4,5t FP 85,92
5 Peter van de Vendel Veenendaal Valmet 705 4,5t FP 83,54
6 Ruben Siebkes Nunspeet David Brown 1410 4,5t FP 82,91
7 Tessa Post Eemnes International 1046 4,5t FP 81,56
8 Albert Hendriksen Nijkerkerveen John Deere 3300 4,5t FP 79,43
9 Wim van Eiden Eemnes International 845 4,5t FP 66,95
10 Peter Blom Eemnes International 844-S 4,5t 97,62  
11 Aalt vd Veen Nijkerk Fendt 108s 4,5t 96,99  
12 Willem  de Gooijer Eemnes International 644 4,5t 96,97  
13 Onno  staal Eemnes     4,5t 92,33  
14 Rudi Zwanikken blaricum International 955 4,5t 90,00  
15 Costiaan Calis Eemnes Landini Mythos 100 4,5t 89,56  
16 Werner Brouwer Eemnes Zetor 10641 4,5t 88,67  
17 Jurgen Krynen Blaricum Fendt 305 4,5t 82,75  
18 Kees  Calis Eemnes     4,5t 81,32  
19 Gerjo Ruiter ermelo International 844-S 4,5t 80,63  
20 Henk Wiggerts Eemnes Zetor Proximo 4,5t 65,10  
21 Kevin Roodhart Eemnes Heftruck   4,5t 56,09  

 


 

Nummer Voornaam Achternaam Woonplaats Merk Type klasse trek 1
1 Ton Daatselaar Achterveld Fendt 612 S 5,5t 97,00
2 Kees Jochemsen Ede Case International 956 xl 5,5t 95,49
3 Ali van Soeren Nijkerkerveen Ford 8210 5,5t 95,03
4 Bertus van Dijk Cothen International 1246 5,5t 94,3
5 Hans Borssen Lemele John Deere 6510 5,5t 93,8
6 Bettie Hendriksen Nijkerkerveen Jonh Deere 6600 5,5t 92,56
7 Martijn Knol Hasselt Steyr 1100 5,5t 90,95
8 Gerrit van Schaik Nieuwerbrug International 1455 5,5t 90,34
9 Henrianne Hywegen Nijkerkerveen Ford 7740 5,5t 89,25
10 Richard van Deuveren Hoevelaken Ford County 1124 5,5t 88,31
11 Gert van Laar Rhenen Deutz 100.06 5,5t 87,74
12 Gaston Groenestein Eemnes New Holland T5050 5,5t 87,72
13 Daisy Post Eemnes International 1046 5,5t 86,78
§14 Suzanne Hooijer Bennekom International 1046 5,5t 85,46
15 Kees Groenestein Eemnes New Holland T6020 5,5t 85,32
16 Oscar Bon Eemnes Ford 7810 5,5t 85,27
17 Jacco Schimmel De Glind International 1055 5,5t 82,03
18 Richard Pieterse den ham Ford 8340 sle 5,5t 79,73
19 André van Oostrum Eemnes Ford 6410 III 5,5t 78,65
20 Elibert van Maanen Zwartebroek Fendt 611 5,5t 78,39
21 Bert Majoor Eemnes Fendt 310 LSA 5,5t 76,19
22 Theo Wiggerts Eemnes Fendt   5,5t 74,97
23 Timo Smit Eemnes John Deere 3140 5,5t 70,34

 

Nummer Voornaam Achternaam Woonplaats Merk Type klasse trek 1
1 Rini Overeem Ede John Deere 4440 7t 97,19
2 Jan  Overeem Ede John Deere 4400 7t 96,37
3 Bert Post Eemnes Fendt 515 7t 90,79
4 Frank Baelde Groenekan Valtra T131 7t 89,62
5 Gerrit Borssen Eemnes John Deere 4440 7t 89,62
6 Hendrik van de Kaa Ederveen International 1455 7t 88,92
7 Jan van Kouterik Maarssen Case International 1455 XL 7t 87,82
8 Gerbert Dekker Putten John Deere 6610 7t 87,64
9 Wilburt van Ginkel Bennekom Steyr 8150 7t 87,29
10 Jan Broekhuis Putten Fendt 514C 7t 87,24
11 Jan van Deuveren Hoevelaken Ford 8340 SLE 7t 86,76
12 Peter Jochemsen Ede Case International 1255 xl 7t 86,70
13 Rex Nederend t Goy Case 1455 XL 7t 85,82
14 Sander van de Kwant ankeveen Fendt 716 7t 85,62
15 Johrin Hywegen Nijkerkerveen Ford TW-35 7t 84,27
16 Bart Calis Eemnes Fendt 612 S 7t 84,05
17 Henk van Oostrum Eemnes New Holland 8360 7t 83,43
18 Willem-Jan Hendriksen Nijkerkerveen John Deere 6600 7t 83,17
19 Jan  Rigter Eemnes New Holland 8160 7t 83,10
20 Sander van de Burgwal bunschoten-spakenburg Fendt 415 7t 82,52
21 Arie Meijers Tienhoven New Holland T6080 7t 80,08
22 Jan Groenestein Eemnes Fendt 716 7t 79,07
23 Esmeralda Voskuilen Hoevelaken New Holland TS125A 7t 78,86
24 Wouter Spelbrink Eemnes Deutz Agratton 150 7t 78,76

Nummer Voornaam Achternaam Woonplaats Merk Type klasse trek 1 trek 2
1 Ries Rietveld   Fendt   9t FP 90,36
2 Ruben van Steenbergen Bennekom Fiat 180-90 9t FP 89,16
3 bert ter Beek eemdijk Fendt 820 9t FP 88,93
4 Henk Hywegen Nijkerkerveen Ford 8760 9t FP 87,80
5 Gerard Groenestein Eemnes New Holland TM 155 9t FP 81,53
6 Jeroen Hop Nijkerk International 1455 XL 9t 98,68  
7 Gerrolt van de Krol Barneveld International 1455 XL 9t 84,98  
8 Pieter Linck Naarden Styer CVT 6145 9t 74,89  
9 Arjen Haalboom Bennekom Steyr 8150 9t 87,31  
10 Henk Bokkers nijkerk Fendt 916 9t 95,45  
11 Benny Vliek ermelo Fendt xylon 520 9t 94,37  
12 Melis Hoolwerf eemdijk Fendt 820 9t 87,06  
13 Hijmen Hoolwerf eemdijk John Deere 7430 9t 82,61  
14 Bart Boshuis Maartensdijk International 1455 9t 94,48  
15 Evert Overeem Eemnes Fendt 820 9t 94  
16 Jan  v/d Meent   Fendt   9t 95,47  
17 Hendrik-jan van de kaa   International 1455 9t 94,44  
18 Arnoud Sterk   case   9t 87,46  

 


 

Nummer Voornaam Achternaam Woonplaats Merk Type klasse trek 1
1 Hans Versteeg Uddel Fendt 930 11t FP
2 Adel Rigter Eemnes Belarus 1507 XT3 11t 95,02
3 Maarten van Oosterom Baarn kirovets k700 11t 93,84
4 Dennis  van Voorst lunteren Fendt 920 11t 90,1
5 Bart van Roemburg nigtevecht John Deere 4955 11t 88,44
6 Gert-Jan Linck Naarden Case 7210 11t 84,24
7 Arjan van Ginkel maartensdijk Case 1455 XL 11t 77,59

 

Nummer Voornaam Achternaam Woonplaats Merk Type klasse trek 1
1 Demian van Loo Blaricum Nissan 3.3 T.D. Patrol 4x4 fp
2 Lennard van de Tweel Eemnes Toyota Landcruiser  4x4 97,57
3 Matthijs Hoofd Eemnes Jeep Cherokee xj 2.5 4x4 92,7
4 Gerard van de Tweel Eemnes Toyota LandCruiser FJ40 4x4 86,67
5 Jeroen Hop nijkerk Daihatsu Feroza 4x4 65,26

 

Nummer Voornaam Achternaam Woonplaats Merk Type klasse trek 1
1 Jeroen van Schaik Woerden MF 6130 2,5t sport 74,40
2 Martin Heikoop Nieuwland Zetor 7711 2,5t sport 73,06
3 Bertus van Dijk Cothen International 724 2,5t sport 71,65
4 Sander  van der Linde Hei en Boeicop International d 514 2,5t sport 69,93
5 Pleun gerrits Rhenen International 744 2,5t sport 53,57

 

Nummer Voornaam Achternaam Woonplaats Merk Type klasse trek 1
1 Jan van Mourik De Glind International 1066 3,6t super sport 95,01
2 Robert  van Dijk Lelystad Ford super major 3,6t super sport 90,91
3 simon  Lokhorst   mf 1105 3,6t super sport 88,30
4 Jan  de Bruin Putten Ursus 1634 3,6t super sport 84,33
5 Jan Peter de Jong Nijkerk International 1046 3,6t super sport 38,54

 


 

Nummer Voornaam Achternaam Woonplaats Merk Type klasse trek 1 trek 2
1 Robert  de Krij Schelluinen Ford 9000 4,5t sport FP 96,60
2 Hendrik de kruyf Barneveld allis chalmers 7060 4,5t sport FP 95,90
3 Jan van Voorthuijsen Randwijk John Deere 4020 4,5t sport FP 92,28
4 Interteam Harm Lijbers Randwijk International 1066 4,5t sport FP 91,49
5 Nico Grootendorst hoogblokland Zetor 12011 4,5t sport FP  

 

 

Nr. NAAM: WOONPLAATS: MERK & TYPE: VERMOGEN: Pull 1 Pull 2 Klasse
1 Jan Duiveren Nijkerkerveen Ford Dextra   FP 75.32 2t
2 Leo Beekhuizen Eemnes David Brown 88 Onbekend FP 61.76 2t
3 Rick Van Ravenhorst Renswoude Massey Ferguson 135 45 PK 98.26   2t
4 Michel Schlussl Hooglanderveen Zetor 3011 39 PK 80.34   2t
5 Gerard van Valkengoed Eemnes Fordson Dextra 32 PK 76.70   2t
6 nico gooijer de blaricum Fordson Fordson N 26 PK 68.11   2t
7 Gerard Elbers Eemnes Fendt 2 E 40 PK 53.66   2t
8 Chris  Vlaanderen Huizen McCormick DED3 onbekend 51.98   2t
9 Piet Boersen Blaricum Deutz 5005 50 PK 51.97   2t
10 Peter Splint Blaricum MF 135 45 PK 39.91   2t

 

Nr. NAAM: WOONPLAATS: MERK & TYPE: VERMOGEN: Pull 1 Pull 2 Klasse
1 Herman Wilgenburg Ederveen Fendt Fix 17 PK FP 79.05 2.8t
2 jacoline van schaik zegveld International 633 52 PK FP 64.17 2.8t
3 Cor Siebkes Nunspeet David Brown 880 81 PK FP 62.36 2.8t
4 Danny Tolboom Leusden Fendt 105 s 60 PK 95.11   2.8t
5 W vd Visch Nijkerkerveen Massey Ferguson 135 4wd 45 PK 90.54   2.8t
6 Bert De jong Cothen International 724 67 PK 87.70   2.8t
7 Bertus  Van dijk Cothen International 833 67 PK 87.38   2.8t
8 Willem-Jan Hendriksen Nijkerkerveen John Deere 1630 50 PK 87.25   2.8t
9 Bert Hordijk Laren NH Lamborgini R 603 56 PK 86.29   2.8t
10 Dirk Roks Elst (utr) International 423 40 PK 82.95   2.8t
11 Bert De jong Cothen International 724 67 PK 82.60   2.8t
12 Rutger Staal Eemnes International 624 58 PK 79.68   2.8t
13 Mark Meenhorst Eemnes David Brown 885 43 PK 78.82   2.8t
14 Rogier Visser Eemnes Nuffield 1060 55 Pk 78.75   2.8t
15 Tamara Baartman Eemnes Fendt Favorit 3 62 PK 75.46   2.8t
16 Leo Beekhuizen Eemnes David Brown 88 Onbekend 67.20   2.8t
17 Marlies  Smink Cothen International 824 80 PK 64.25   2.8t
18 Matthijs Hoofd Eemnes Zetor 5011 43 PK 55.51   2.8t
19 Mark Bouwman Nigtevecht Deutz 5206 51 PK 40.97   2.8t
20 Joeri Groenendaal Driemond Deutz dx3.30 46 Pk 39.09   2.8t

 

Nr. NAAM: WOONPLAATS: MERK & TYPE: VERMOGEN: Pull 1 Pull 2 Klasse
1 Johrin Hywegen Nijkerkerveen Ford 5600 50 PK 93.66   3.5t
2 Marien Van Ravenhorst Renswoude International 844-s 87 PK 83.19   3.5t
3 Leo Hendriksen Nijkerkerveen John Deere 1630 50 PK 83.12   3.5t
4 Johan Hendriksen Nijkerkerveen John Deere 2120 68 PK 82.01   3.5t
5 Susan van de Heuvel Ederveen Valmet 505 65 PK 81.90   3.5t
6 Peter  Blom Eemnes International 844-S 87 PK 81.75   3.5t
7 Richard Groenestein Eemnes Ford 5600 50 PK 79.78   3.5t
8 Adel Rigter Eemnes International 624 58 PK 79.32   3.5t
9 Wim Ravenhorst Renswoude Belarus  800 81 PK 75.26   3.5t
10 Daan Erbé Nijkerk Fendt 108s 75 PK 71.04   3.5t
11 Roxanne Rigter Eemnes Nuffield Universal  25 PK 69.29   3.5t
12 Gert-Jan van Oostrum Eemnes Fendt 105 s 60 PK 62.26   3.5t
13 Edwin laven Eemnes Nuffield 1060 55 Pk 56.86   3.5t
14 Frans-Jan ter Beek Muiden International 744 70 PK 55.88   3.5t
15 Hein-Jan de Gooijer Eemnes International 644 60 PK 55.57   3.5t
16 Dirk Roks Overberg International 423 85 Pk 55.27   3.5t
17 Jelle Rigter Eemnes Deutz D6507C 62 PK 53.99   3.5t

 

Nr. NAAM: WOONPLAATS: MERK & TYPE: VERMOGEN: Pull 1 Pull 2 Klasse
1 Ruben Siebkes Nunspeet David Brown 1410 91 PK FP 97.09 4.5t
2 Aart Roks Overberg Case International 856 85 PK FP 88.93 4.5t
3 Sanne Post Eemnes International 1046 100 PK FP 84.70 4.5t
4 Henk Brandhof Barneveld Case CS94 130 PK FP 82.82 4.5t
5 Peter van de Vendel Veenendaal Valmet 705 85 PK FP 82.82 4.5t
6 Jacco Overeem Ede Valmet 705 85 PK FP 81.94 4.5t
7 Henri Overeem Ede Valmet 705 85 PK FP 81.33 4.5t
8 Bert Overeem Ede Volvo BM 700   88.59   4.5t
9 Kees Groenestein Eemnes Ford 5600 50 PK 84.42   4.5t
10 Tobias van de Heuvel Ederveen Volvo BM onbekend 82.33   4.5t
11 Arjen Haalboom Bennekom Fiat 850 85 PK 81.44   4.5t
12 Kees Blom Eemnes International 844-S 87 PK 80.22   4.5t
13 bart Obbink Naarden International 844-S 87 PK 79.72   4.5t
14 Theo Wiggerts       70.53   4.5t
15 Willem-Jan van Zomeren Nijkerkerveen International 946 85 PK 61.42   4.5t
16 Dirk Hilhorst Eemnes Deutz 8005 145 Pk 59.83   4.5t
17 Jan Peter  de Jong Eemnes Fendt 305 62 PK 57.44   4.5t
18 Theo  Stalenhoef Eemnes International 845 86 PK 50.62   4.5t
19 Rutger van der Heide Maartensdijk International 845 86 PK 41.84   4.5t
20 Henk Wiggerts Eemnes Zetor Proximo onbekend 39.78   4.5t
21 Willem  de Gooijer Eemnes International 644 60 PK 35.68   4.5t

 

Nr. NAAM: WOONPLAATS: MERK & TYPE: VERMOGEN: Pull 1 Pull 2 Klasse
1 Henrianne Hywegen Nijkerkerveen Ford 7740 86 PK FP 86.92 5.5.t
2 Martijn Krol   Steyr 1100 100 PK FP 86.21 5.5.t
3 Christoffel Verschuur Nijkerkerveen Ford 8210 110 PK FP 78.18 5.5.t
4 Kees van Harten Barneveld Steyr 9094 94 PK FP 77.50 5.5.t
5 Bettie Hendriksen Nijkerkerveen John Deere 6600 110 PK FP 77.39 5.5.t
6 Ali van Soeren Nijkerkerveen Ford 8210 110 PK FP 72.31 5.5.t
7 Klaas Ruinemans Achterberg International 856xl 85 PK FP 64.37 5.5.t
8 Jan Calis Eemnes Fendt 612 S 120 PK FP 61.73 5.5.t
9 Jan Koks Overberg Case International 856 85 PK 97.08   5.5.t
10 André van Oostrum Eemnes Ford 6410 III 60 PK 95.29   5.5.t
11 Tessa Post Eemnes International 1046 100 PK 93.70   5.5.t
12 Peter Jochemsen Bennekom Case International 956XL 95 PK 84.64   5.5.t
13 teun kap renswoude valmet 6400 95 PK 83.76   5.5.t
14 Suzanne Hooijer Bennekom International 1046 100 PK 83.64   5.5.t
15 Bart Hooijer Weesp Case International 956 XLA 95 PK 76.94   5.5.t
16 Oscar Bon Eemnes Ford 7810 90 PK 71.69   5.5.t
17 Wim van Eijden Eemnes International 845 86 PK 59.65   5.5.t
18 Johan van Schie Soest Fendt Farmer 311 145 PK 56.72   5.5.t
19 Fabian de Ridder Nijkerk International 845 XL 86 PK 56.60   5.5.t

 

Nr. NAAM: WOONPLAATS: MERK & TYPE: VERMOGEN: Pull 1 Pull 2 Klasse
1 gerrit van schaik zegveld International 1455 145 PK 97.75   7t
2 Hendrik van de Kaa Renswoud International 1455 145 PK 96.64   7t
3 Rex Nederend t Goy Case International   95.72   7t
4 Henk van Oostrum Eemnes New Holland 8360 115 PK 95.64   7t
5 Kees Jochemsen Ede Case International 1255 125 PK 95.35   7t
6 Wilburt van Ginkel Bennekom Steyr 8150 135 PK 95.10   7t
7 Johrin Hywegen Nijkerkerveen Ford TW-35 187 PK 95.05   7t
8 Esmeralda Voskuilen Hoevelaken New Holland TS125A 125 PK 94.24   7t
9 Albert Hendriksen Nijkerkerveen John Deere 6600 110 PK 92.85   7t
10 Jan van Deuveren Hoevelaken Ford 8340 SLE 106 PK 92.41   7t
11 Martijn van Sessen Lexmon International 1246   91.47   7t
12 Bart Calis Eemnes Fendt 612 S 75 PK 91.30   7t
13 Bram Vermeer Eemnes New Holland TM 165 165 PK 90.57   7t
14 Richard van Deuveren Hoevelaken Ford County 1124 onbekend 88.87   7t
15 Gerbert Dekker Putten John Deere 6610 114 PK 88.15   7t
16 Jan Groenestein Eemnes Fendt 716 167 PK 87.40   7t
17 Gaston Groenestein Eemnes Fendt 415 160 PK 86.70   7t
18 Frank Baelde Groenekan Valtra T131 148 PK 82.19   7t
19 Dylan Westland Muiden Deutz M620 115 PK 80.57   7t

 

Nr. NAAM: WOONPLAATS: MERK & TYPE: VERMOGEN: Pull 1 Pull 2 Klasse
1 joost blaauwendraat renswoude Fiat 180-90 180 PK FP   9t
2 Schuurmna Weesp John Deere   91.10   9t
3 Thomas Schuurman Nederhorst den Berg Fendt 818 Vario 175 PK 89.36   9t
4 Henk Hywegen Nijkerkerveen Ford 8670 170 PK 87.92   9t
5 Simon Klein Eemnes Fendt 716 167 PK 87.46   9t
6 Gerard Groenestein Eemnes New Holland TM 155 155 PK 87.26   9t
7 rens brandsen Barneveld International 1246 122 PK 87.00   9t
8 Tim van Ruitenbeek Nigtevecht John Deere 6630 113 PK 86.58   9t
9 Jeroen Hop Nijkerk International 1455 XL 145 PK 86.41   9t
10 Gerrit Linck Naarden Fendt 718 181 PK 84.30   9t
11 Bart Boshuis Maartensdijk International 1455 145 PK 83.48   9t
12 Martijn Groen Loenen ad Vecht John Deere 4955 200 PK 82.00   9t
13 Henno Groenendaal Weesp John Deere 7530 175 PK 81.70   9t
14 Ruben van Steenbergen Bennekom Fiat 180-90 180 PK 81.02   9t
15 Gert-jan Linck Naarden Case 7210 186 PK 79.60   9t
16 Evert  Schuurman  Westbroek Fendt 916 135 PK 77.72   9t
17 Tanja Rigter Eemnes Case International MX150 130 PK 75.04 disq. 9t

 

Nr. NAAM: WOONPLAATS: MERK & TYPE: VERMOGEN: Pull 1 Pull 2 Klasse
1 Hanco Kok Lexmond New Holland 8970 240 PK FP 85.92 11t
2 Melanie Rigter Eemnes Belarus 1507 XT3 onbekend FP 77.10 11t
3 maarten van oosterom baarn kirovets k700 onbekend FP 75.99 11t
4 marielle berkhof Renswoude Fendt 926 260 PK FP 75.27 11t
5 Gerard Rigter Eemnes Case International MX150 130 PK 99.32   11t
6 Bart van Roemburg Kortenhoef John Deere 4955 200 PK 95.50   11t
7 Hendrikjan Beekhuiszen Zeewolde Steyr 6230 onbekend 84.59   11t

 

Nr. NAAM: WOONPLAATS: MERK & TYPE: VERMOGEN: Pull 1 Pull 2 Klasse
1 peter blom eemnes nissan nissan navara onbekend 82.60   4x4 2t
2 Peter Staal Eemnes Mercedes onbekend 67.81   4x4 2t
3 Gerard van den Tweel Eemnes Toyota LandCruiser FJ40 onbekend 59.58   4x4 2t
4 Thomas vd Wardt Eemnes Mercedes G300D onbekend 50.00   4x4 2t

 

Nr. NAAM: WOONPLAATS: MERK & TYPE: VERMOGEN: Pull 1 Pull 2 Klasse
1 Team Blacksmoke vd Scheur Bunschoten International 1046 Special Edition 100 PK origineel 84.60   2.5t sport
2 Landini 9880 Wouter van Eijden Schalkwijk Landini 9880 93 PK origineel 82.79   2.5t sport
3 Bandito Henk Schoonhoven Oosterwolde Fiat 80-90 80 PK origineel 81.79   2.5t sport
4 Bertus Van dijk Cothen International 724 67 PK origineel 80.82   2.5t sport
5 calimero van schaik Woerden MF 6130 85 PK origineel 80.64   2.5t sport
6 Belazerus 1 Timo Wilbers Milheeze Belarus 952 onbekend 78.28   2.5t sport
7 Wennekers Menno Wennekers Aalsmeer David Brown 990 160 PK 78.17   2.5t sport
8 Bandito 2 Anton Schoonhoven Oosterwolde Valmet 605 75 PK origineel 77.85   2.5t sport
9 Gert  Ten brummeler Cothen Ford 7810 80 PK origineel 77.50   2.5t sport
10 after shock Herman de Leeuw Hoogblokland Zetor 8011 85 PK 20.10   2.5t sport

 

Nr. NAAM: WOONPLAATS: MERK & TYPE: VERMOGEN: Pull 1 Pull 2 Klasse
1 Adel Rigter Eemnes Fiat Sport onbekend 97.17   3.5t sport
2 Arno Wennekers Lissenbroek     93.78   3.5t sport
3 Wouter van Eijk Schalkwijk     75.19   3.5t sport
4 Timo Wilbers Wilheeze     73.32   3.5t sport

 

Nr. NAAM: WOONPLAATS: MERK & TYPE: VERMOGEN: Pull 1 Pull 2 Klasse
1 Old green worker William Torsius Putten Fendt 614 135 PK origineel FP 87.50 4.5t sport
2 Blue Hunter Marien van Voorthuijsen Randwijk Ford 9600 135 PK origineel FP 84.70 4.5t sport
3 oostblokschok Nico Grootendorst Ls Zetor crystal onbekend 96.80   4.5t sport
4 team First Love Marinus Berends Kesteren International 1246 122 PK origineel 93.50   4.5t sport
5 black belly Hendrik de Kruif Barneveld allis chalmers 7060 192 pk origineel 89.60   4.5t sport
6 Rene Huygen Baarn Fiat Sport onbekend 85.76   4.5t sport

 

Nr. NAAM: WOONPLAATS: MERK & TYPE: VERMOGEN: Pull 1 Pull 2 Klasse
1 Hook 'n Run Ronald van Ommeren Rhenen International 1455xl 145 PK origineel 98.50   3.6 super sport
2 Peter Heiwegen Harskamp Case   94.70   3.6 super sport
3 Freek Koos Mourik Glind International 1066 108 PK origineel 94.30   3.6 super sport
4 The Duke Jan den Hertog Hilversum Farmall 560 59 PK 88.70   3.6 super sport
5 extreme major pulling tea Robert van dijk Lelystad Fordson major 45 PK origineel 81.10   3.6 super sport
6 Hook 'n Run Brienen Den hartog Wageningen International 1455 145 PK origineel 79.80   3.6 super sport
7 Forever Young Jan Peter de Jong Eemnes International 1046 Special Edition 100 PK origineel 49.90   3.6 super sport

 

Nr. NAAM: WOONPLAATS: MERK & TYPE: VERMOGEN: Pull 1 Pull 2 Klasse
1 Jan  Overeem Ede John Deere 4400 35 PK origineel 91.92   7.t hobbysport
2 gebroeders holstege doornspijk John Deere 4630 131 PK origineel 91.00   7.t hobbysport
3 Gerrit Borssen Eemnes John Deere 4440 130 PK origineel 86.52   7.t hobbysport
4 Rini Overeem Ede John Deere 4440 130 PK origineel 80.50   7.t hobbysport

2 ton standaard klasse

Voornaam Achternaam 1e trek
Wim van Ravenhorst 90.87
Marcel van de Breemer 69.80
Marco Spijker 68.94
Arend Zijdveld 67.59
Wim Sijne 51.82
Leo Beekhuizen 51.68
Gerard van Valkengoed 48.35
Nico de Gooijer 38.19
Gerard Elbers 37.64
Patrick Verschoor 36.95
Aloys Schothorst 35.69
Ed de Gooijer 33.54
Edwin Schipper 32.49
Harriét  Schouten 27.56

2,6 ton standaard klasse

Voornaam Achternaam 1e trek 2e trek
Clemens Rijkenhuizen FP 83.54
Bert Hordijk FP 77.02
Jacoline van Schaik 89.14  
Gerco van de Visch 75.46  
Rogier Visser 62.40  
Coen Rebel dis  
Renate Rikhof dis  


3 ton standaard klasse

Voornaam Achternaam 1e trek
Jeroen van Schaik FP
Rene Huygen 99.33
Melanie Rigter 92.21
Danny Tolboom 74.11
Raymond van IJken 58.53
Jochem Boot 57.87
Luuk Spijker 56.60
Wim Blom 56.06
Kees Groenestein 54.51
Jan van Deuveren 50.35
Tim van Dijk 48.77
Dirk Hilhorst 30.27
Tamara Baartman dis
Gert-Jan van Oostrum dis

3,8 ton standaard klasse

Voornaam Achternaam 1e trek 2e trek
Arie  van Harten FP 93.88
Ruben van Steenbergen FP 88.61
Sjaak van Doorn FP 86.44
Bettie Hendriksen FP 70.95
Berend van de Weerd 95.18  
Marien van Ravenhorst 92.00  
Edwin Laven 91.67  
Albert van de Bruinhorst 89.97  
Richard huygen 76.60  
Hein-Jan de Gooijer 75.95  
Chris Lagerweij 72.19  
Daan Erbé 65.63  
Peter Blom 63.42  
Wim Meijers 62.31  
Heinen Hoolwerf 62.14  
Johan Hendriksen 60.52  
Richard Groenestein 37.27  
André  van de Hengel 36.05  
Henk Wiggerts 29.73  
Jurgen Krynen 25.75  
Jaap Reijs 23.05  
Frank Baelde 20.96  
Bart  Smink 29.53  

4,5 ton standaard klasse

Voornaam Achternaam 1e trek 2e trek
Jacco Limburg FP 58.23
Rini Overeem FP 56.89
Peter van de Vendel FP 55.33
bert van Harten FP 54.48
Daisy Post 72.65  
Albert Hendriksen 69.60  
Theo Wiggerts 69.45  
Henk Hywegen 66.18  
Sjon  van Kloosten 6.00  
Werner Brouwer 58.88  
Thomas van Steenbergen 57.15  
Rudi Zwanikken 54.41  
Pieter Kuijer 54.17  
Rex Nederend 53.24  
Timo Smit 52.01  
Suzanne Hooijer 50.24  
Costiaan Calis 42.09  
Eric Frikandel 41.48  
Tobias van de Heuvel 27.88  
Kees Calis 22.39  
Johan van de Haar 22.01  
Bert Vliek 11.95  
Tim Staal dis  
Sietse Staal dis  
Fabian Bohms dis  

5,5 ton standaard klasse

Voornaam Achternaam 1e trek
Gerrit van Schaik FP
Mariska van 't Klooster 89.11
Benie van Kesteren 80.01
Kees Jochemsen 79.31
Ali van Soeren 78.62
Oscar Bon 77.72
Wouter van Luttikhuizen 76.23
Crista   75.04
André van Oostrum 67.86
Richard van Deuveren 63.86
Anna Joose 63.17
Reinoud van de Grift 61.25
tom van Daatselaar 57.85
Bert Majoor 57.65
Gaston Groenestein 55.92
Kees Calis 45.78
Niels Bakker 45.62
Teun Kap 44.36
Miranda van de Hoven 43.23
Edwin Drost 42.92
Jan Calis 41.31
Ruud van Hamersveld 37.97
Michel Verdam 31.91
Frank Fokker dis

6,5 ton standaard klasse

Voornaam Achternaam 1e trek 2e trek
Henk van Oostrum FP FP
Peter Jochemsen FP 79.69
Esmeralda Voskuilen FP 67.54
Henk Gerritsen 77.21  
Gerrit Borssen 74.95  
Jan Beekhuis 67.65  
Johan  Griffioen 66.82  
Jan Groenestein 65.00  
Gerbert Dekker 60.89  
Jan Broekhuis 6.69  
Bart Boshuis 50.17  
Jacco Schimmel 36.93  
Bart Calis 27.41  
Henri Slokker 25.78  

7,5 ton standaard klasse

Voornaam Achternaam 1e trek
Johrin Hywegen 90.39
Gerrolt van de Krol 78.91
Jeroen Hop 75.27
Evert Overeem 74.73
Jan van Kouterik 74.17
Pieter Linck 71.29
Arjan van Ginkel 70.35
Benny Vliek 70.14
Johan van Schie 70.10
Gerard Groenestein 68.12
Arie  Meijers 65.91
Willem  de Gooijer 62.99
Martijn de Vor 62.76
Pietje Klein 60.15
Bert Ter Beek 59.61
Barry Poort 56.64
Kees van Harten 55.87
Henrie Poort 40.63

11 ton standaard klasse

 

Voornaam Achternaam 1e trek 2e trek
Maarten van Oosterom FP FP
Adel Rigter FP 76.94
Jeroen Hop FP 54.70
Gert-Jan Linck FP 43.83
Henrie van de Bunt 93.77  
Gert-Jan van Elst 79.14  
Daan van de Wetering 79.06  
Hymen Hoolwerf 72.76  
Kees Limburg 58.70  
Wim  van Ginkel 29.34  

Vrachtwagen klasse

 

Voornaam Achternaam 1e trek
Jochum   63.39
Xander van den Brink 52.24
Ruud  van der Heijden 46.46
Arend  van Ee 44.63
Gerard Elbers 23.72
Andre de Boer 19.77
Sandy Zanoli 10.47
Rudi Bouwman 7.60
Antoon Boomgaard  

4 x 4 klasse

 

 

Voornaam Achternaam 1e trek 2e trek
Willem van Donkersgoed FP 93.28
Martin de Graaf FP 65.33
Martijn Jansen 97.29  
Gerard van de Tweel 82.01  
Anco De Graad 80.18  
Sandy Zanoli 78.47  
Rina van de Tweel 77.24  
Andre de Boer 74.23  
Hans  van de Bor 73.41  
Peter Blom 73.11  
Gerard Elbers 71.80  
hendrik-jan van de Bergh 66.47  
Peter Staal 61.76  
Rutger  Weijer 25.90  

2,5 ton sport klasse

Voornaam Achternaam 1e trek 2e trek
Steef van Ede FP FP
Team Neighbours Nightmare Mouw FP 83.54
Team Black Smoke Team Black Smoke FP 82.97
Cor-Jan Jansen FP 70.45
Wouter van Eijden 93.03  
Red indian Jacob v daalen 84.27  
Team van de Brandhof Brandhof 75.59  
menno Wennekers 74.28  
Jeroen van Schaik 53.67  
vlaar   50.66  
Pleun Gerrits 49.89  
Bertus van Dijk 41.08  

3,5 ton super sport klasse

Voornaam Achternaam 1e trek 2e trek
Simon Lokhorst FP 95.09
Lambert de Zwaan FP 94.75
Robert van Dijk FP 59.04
Jan den Hartog FP 52.17
Peter van de Top FP dis
Pullingteam dangerousgreen 43.17  

4,5 ton sport klasse

Voornaam Achternaam 1e trek
Henri v. Roselaar FP
Martin Huibers 63.57
Marien van Voorthuijsen 62.66
Dik van Veldhuizen 58.29
Jan van Voorthuijsen 55.50
Harm Lijbers 55.05